SEZNAMME SE

Spirituální krize

Chtěla jsem "vystřelit na Měsíc" a ani to nešlo. Svůj přesha jsem vnímala pouze nevědomě. Můj život mi přišel velmi těžký k užití...

Dnes vím, že to, co mi palčivě chybělo, bylo vědomé napojení na mou duši, Vesmír, Boha - jakkoliv to chceme nazývat a poznání toho, kdo jsem v této společnosti:).

Emoce 

Emoce jsou pouze energie - přijdou a odejdou. S emocemi Vás budu seznamovat pomocí metody Cesta (Brandon Bays). Zde budeme také pracovat s přesvědčeními, bloky a vnitřním dítětem.

Obrázky lze objednat na simonag@seznam.cz.

Simona Šormová

Až budu ................., tak budu nejšťastnější na světě. 

Štěstí ale trvalo pouze chvilku a být matkou, partnerkou a manželkou nebyl můj smysl života. Jak to? Kdo jsem? Mohu se propojit ještě více na úrovni duše? 

Příliš empatický člověk

Dnes také vím, že jsem vysoce citlivý a "příliš empatický" člověk, který nevědomky přebírá emoce cizích lidí. S tím Vám také mohu pomoci už i jen tím, že Vám pomohu zjistit, kdo jste na úrovni duše.

Akáša - stále je to o duši

Nakonec mne touha po poznání duše dovedla k Akáše. Akáša je naše éterická knihovna, která obsahuje informace o všem, co jsme kdy udělali i pomysleli:). Tato nekonečná informační banka nám poskytuje informace o našich karmických blocích, které nám brání čerpat energii ze Zdroje a být vědomými tvůrci svého života.

Čtení z Akáši jsem studovala s Lisou Barnett a Andrreou Hess metodou Soulrealignment.