Nejmocnější slova jsou "Já jsem"

Simona Šormová

Akreditovaná terapeutka metody Cesta (Brandon Bays), QHHT Dolores Cannon a průvodkyně do darů duše. Nejlépe mne vystihují slova "posílení a vrba"

To, co miluji je dívat se a poukazovat na to, jak úžasné lidské bytosti jsme. Od mládí mne zajímaly různé diagnostiky, jaký, kdo je a v čem vyniká. Výsledkem je, že jsem se naučila jsem číst z Akáši a začala jsem číst a zkoumat.

Také mi dlouho nedala spát poznámka, že mám šetřit energií. Nikdo ale neříkal, jak to mám dělat.  Nevěděla jsem, kde jsou mé ztráty. Poznání osobních energetických ztrát považuji za jedno z nejcennějších zjištění. Může velmi zásadně ovlivnit náš život na cestě k radosti a tvořivosti vůbec. Také může zjistit, z čeho pramení naše onemocnění.

Podle metody Human design jsem projektorka. Na základě svých zkušeností jsem vytvořila pro Projektory online program, kde se mohou dozvědět více nejen o tom, jak fungují, ale také jak se sebou pracovat. Více zde.

Ráda se dále ráda dále vzdělávám. Více informací o mém vzdělání zde.

Ráda dále předávám to, co umím. Z tohoto důvodu jsem vytvořila certifikační program Síla Lásky a Naslouchání s terapeutickým channelingem Gabriel.