MŮJ AKÁŠICKÝ DENÍK

Vhled - Pravda

14.03.2022

Někdy se tak moc snažíme vidět pravdu, až ji nevidíme.

Nedávno jsem se zamýšlela nad tím, jak oceňujeme a určujeme svou vlastní hodnotu. Většinou je to podle výšky svých financí na bankovním účtě. Málokdy si řekneme: "Je, ten udělal tu a takovou věc. Často věříme lidem, kteří mají peníze, protože nám nějakým způsobem připadají důvěryhodní. A kdybychom cítili, že ne, tak se často snažíme sebe...

Chaos a řád

08.01.2022

Někdy si stěžujeme na to, že máme ve věcech, emocích, vztazích, atd. chaos. Z chaosu ale nicméně vzniká nový řád. Průchod chaosem k řádu je cestou k našim snům a přáním - voláním naší duše. Jenže pokud se nepustíme starého nefunkčního řádu, nic také nezvíme. A tak vzniká chaos. Chaos je jako informační kanál, kde se na náš řítí celá...

nestyďte se za své emoce a pocity. Neříkejte si, že když na sobě pracujete, neměli byste již cítit vztek, smutek, atd. To je pouze přesvědčení - představa - iluze, která nás drží v pasti a škrtí od žití svého potenciálu. Navíc některé pocity jsou starší než náš současný věk:).

v současné době se nám prohlubují, rozšiřují, obnovují naše dary duše.Prosím, neschovávejte se s nimi. Prozkoumejte je, ale POUŽÍVEJTE JE. Dostali jste je z nějakého důvodu.

Blížíme se vědomí těch nejúžasnějších mistrů. Začínáme celým srdcem rozumět tomu, co říkal Ježíš, Budha, Ramana Maharishi, Rumi, Tereza z Avily, Gangaji, Papaji, Bruno Groning, Maharajiji a mnozí další. Byli avatary a my ostatní jsme dlouho "jen" snili o tom, o čem oni mluvili.