Jak to probíhá a reference


Jak probíhá čtení

Čtení probíhá tak, že si domluvíme online schůzku a zde Vám budu prezentovat všechny informace, které jsem zjistila. Ke čtení potřebuji Vaše osobní informace, které jsou uvedené v objednávce. Objednávka je platná až po uhrazení faktury.

Délka čtení záleží na typu. Všechny informace načítám dopředu na naší online schůzce Vám již pak prezentuji to, co jsem zjistila. Vzhledem k tomu, že jsem také terapeutka, společně zjišťujeme, co můžete udělat, abyste určité bloky zvládly zneutralizovt při nejbližší možné příležitosti.

Online schůzka probíhá na www.whereby.com.  Informace v dokumentu níže.

Délka čtení:

Základní: 90 - 120 min

Vztahy: 1 partner: 90 min, Oba partneři: 120 min

Průvodci: 90 min

Balíček (jsou delší, protože zahrnují základní profil duše a bloky):

Vztahy: 3 hod

Průvodci: 3 hodReference

Jarmila K.

Vzhľadom na dobu, v ktorej sa nachádzame od marca 2020, som pociťovala, že v podstate už nemám prečo plánovať niečo do budúcnosti alebo sa snažiť o nejakú zmenu v pracovnom alebo osobnom živote. Bola som síce spokojná s tým, čo mám, no zároveň som cítila stagnáciu ospravedlňovanú vonkajšími okolnosťami. Bolo mi však jasné, že táto stagnácia určite nie je dobrá a potrebujem nájsť určité nasmerovanie k tomu, aby som sa mohla ďalej rozvíjať a pociťovať väčšiu radosť zo života, aj napriek vonkajším okolnostiam, ktoré pôsobili na mňa utlmujúco. Preto som sa rozhodla pre čítanie z Akášických záznamov o daroch mojej duše a mojich sprievodcoch. Som veľmi rada, že som tento krok urobila. Získala som informácie, o ktorých som vôbec netušila a ktoré ma veľmi povzbudili. Môj život ide ďalej a dalo by sa povedať, že z vonkajšieho pohľadu pokračuje rovnakým spôsobom, keďže od čítania prešiel len necelý mesiac. No vnútorný pocit je iný a ten mi dáva každý deň silu hľadať nové možnosti a robiť kroky k potrebnej zmene. Simonku naozaj odporúčam ako dobrú a citlivú sprievodkyňu, ktorá vnesie viac svetla na vašu cestu. Ďakujem, Simonka :)


Štěpánka V.

Čtení od Simči mi velmi pomohlo. Asi nejdůležitější pro mě bylo, že je opravdu přesné a díky tomu jsem dokázala zjistit, co konkrétně mi brání žít můj potenciál na 100%. Zároveň odhalí karmické dohody a sliby, které je potřeba odstranit. A v neposlední řadě ukáže zranění v energetické rovině. To všechno jsem se dozvěděla z jednoho čtení a protože mám za sebou už různé druhy terapií a mnoho jiné práce, došlo mi, že bez tohoto čtení by mi trvalo mnohem déle, než bych na všechny tyto věci přišla. Nejlepší je, že jsem k tomu dostala podrobný návod, jak všechno napravit a uzdravit velmi snadným způsobem.

Jsem naprosto spokojená, ještě nic z toho, co jsem kdy absolvovala nebylo takto komplexní a přesné. Vřele doporučuji všem, kdo mají chuť na sobě pracovat, protože toto čtení opravdu usnadní hledání.


Martina R.

A co mi čtení dalo?

Bylo pro mě asi nejdůležitější slyšet o svých darech, protože jsem si málo věřila a vůbec mi nedocházelo, že co vnímám jako slabost je vlastně mojí předností. Čtení mi pomohlo se víc pochopit a i pochopit to, co se mi dělo. Nyní víc vnímám svoji sebejistotu a začínám si stát za svými nározy - dřív jsem na sebe zapomínala. Mám takový pocit vnitřní jistoty a pochopení mé potřeby mít ve věcech jasno a pořádek.