REFERENCE


Paní Zdena, která přestala s kouřením, když zjistila, jaké jsou její dary.

Jarmila K.

Vzhľadom na dobu, v ktorej sa nachádzame od marca 2020, som pociťovala, že v podstate už nemám prečo plánovať niečo do budúcnosti alebo sa snažiť o nejakú zmenu v pracovnom alebo osobnom živote. Bola som síce spokojná s tým, čo mám, no zároveň som cítila stagnáciu ospravedlňovanú vonkajšími okolnosťami. Bolo mi však jasné, že táto stagnácia určite nie je dobrá a potrebujem nájsť určité nasmerovanie k tomu, aby som sa mohla ďalej rozvíjať a pociťovať väčšiu radosť zo života, aj napriek vonkajším okolnostiam, ktoré pôsobili na mňa utlmujúco. Preto som sa rozhodla pre čítanie z Akášických záznamov o daroch mojej duše a mojich sprievodcoch. Som veľmi rada, že som tento krok urobila. Získala som informácie, o ktorých som vôbec netušila a ktoré ma veľmi povzbudili. Môj život ide ďalej a dalo by sa povedať, že z vonkajšieho pohľadu pokračuje rovnakým spôsobom, keďže od čítania prešiel len necelý mesiac. No vnútorný pocit je iný a ten mi dáva každý deň silu hľadať nové možnosti a robiť kroky k potrebnej zmene. Simonku naozaj odporúčam ako dobrú a citlivú sprievodkyňu, ktorá vnesie viac svetla na vašu cestu. Ďakujem, Simonka :)


Štěpánka V.

Čtení od Simči mi velmi pomohlo. Asi nejdůležitější pro mě bylo, že je opravdu přesné a díky tomu jsem dokázala zjistit, co konkrétně mi brání žít můj potenciál na 100%. Zároveň odhalí karmické dohody a sliby, které je potřeba odstranit. A v neposlední řadě ukáže zranění v energetické rovině. To všechno jsem se dozvěděla z jednoho čtení a protože mám za sebou už různé druhy terapií a mnoho jiné práce, došlo mi, že bez tohoto čtení by mi trvalo mnohem déle, než bych na všechny tyto věci přišla. Nejlepší je, že jsem k tomu dostala podrobný návod, jak všechno napravit a uzdravit velmi snadným způsobem.

Jsem naprosto spokojená, ještě nic z toho, co jsem kdy absolvovala nebylo takto komplexní a přesné. Vřele doporučuji všem, kdo mají chuť na sobě pracovat, protože toto čtení opravdu usnadní hledání.


Martina R.

A co mi čtení dalo?

Bylo pro mě asi nejdůležitější slyšet o svých darech, protože jsem si málo věřila a vůbec mi nedocházelo, že co vnímám jako slabost je vlastně mojí předností. Čtení mi pomohlo se víc pochopit a i pochopit to, co se mi dělo. Nyní víc vnímám svoji sebejistotu a začínám si stát za svými nározy - dřív jsem na sebe zapomínala. Mám takový pocit vnitřní jistoty a pochopení mé potřeby mít ve věcech jasno a pořádek. 


Linda Malenovská 

Simča má schopnost hlubokého vnímání věcí, které spousta z nás zatím nedohlédne. Simča je moje kamarádka i kolegyně a tak jsem si u ní s plnou důvěrou nechala udělat Čtení duše. Chvílemi jsem tedy zírala, jestli to, co mi říká, myslí fakt vážně. )) Jenže pak vám to dojde. Vy to celou dobu cítíte uvnitř a VÍTE, že je to pravda. Musela jsem si také u některých informací konečně přiznat, že takové schopnosti a talenty skutečně mám. Čtení mě velice ukotvilo v tom, co vnitřně cítím nebo tuším, ale nemám to pojmenované nebo se tomu ze strachu vnitřně bráním. Simča mi vysvětlila i konkrétně JAK se moje duše chce prakticky projevovat. Jakým způsobem mám pracovat a ono to hned zafungovalo. Napsala jsem články, které měly obrovský ohlas a přivedly mi vlnu nových klientů. Simča mi také dala po čtení praktické písemné shrnutí s návrhy, jak v sobě vše ještě ukotvovat po celý měsíc, což bylo velice užitečné. Díky Simče jsem v klidu zvedla ceny za služby, což jsem odkládala a hojnost začala viditelně proudit. Děkuji za tvůj dar, Simčo!