REFERENCE

Síla Lásky a Naslouchání - certifikační program

Při vstupu do kurzu jsem neměla žádná očekávání. Prostě mě to lákalo, intuice mi velela jdi, tak jsem šla ... Takto já to zkrátka mám Následovalo šest měsíců pravidelného setkávání s milými lidmi, které bych se již nyní nezdráhala nazvat přáteli. Každý jiný, ale vzájemně propojeni. V takové skupince se nebojíte otevřít, upřímně promluvit, svěřit se s neúspěchy, podělit o úspěchy. V takové skupince vládne podpora, pochopení, sdílení i radostné prožívání. A takovou skupinku kolem sebe Simi s Pepou vytvořili❤️Tím, že nás nebylo mnoho, byl přístup opravdu téměř individuální. Podporováni jsme byli všemožně po celý čas. Spousta informací, hluboká čištění, vedené meditace, krásné dojmy z channelingu. Všudypřítomná laskavá energie archanděla Gabriela a dalších průvodců díky níž ve Vás vyroste pevné uvědomění, že máte stále někoho v zádech. Již napořád. Víra v to, že jste podporovaní, milovaní, jedineční... Ráďa z Olomouce


Síla Lásky a Naslouchání - certifikační program

Bylo to několik měsíců hlubokého čištění a vzdělávání se pro práci s klientem. Program Síla Lásky a Naslouchání mimo jiné obsahuje základy pro využití Human Design, Enneagramu, Archetypů, vstupování do Akáši, práce s intuicí a průvodci, práce s emocemi a vnitřním dítětem a mnoho dalšího. Simi v programu spojuje osobní rozvoj a zároveň představuje řadu profesionálních nástrojů pro práci s klienty. Program je tak nejen vzdělávací, ale také terapeutický a transformační. Hlavní součástí je pak učení se a trénink Terapeutického Channelingu Gabriel. Setkáte se s báječnými a podobně naladěnými lidmi, budete se vzájemně inspirovat, růst a vzdělávat se. Osobně mi program přinesl podporu v době, kdy jsem ji velmi potřeboval. Zároveň jsem se naučil řadu vynikajících nástrojů, které používám s mými klienty. Na základě tohoto programu jsem si též vytvořil Deep Coaching, se kterým mám vynikající výsledky. Simi je zkušená terapeutka a průvodkyně do Darů Duše. Má neskutečně hluboké znalosti, několik let zkušeností práce s klienty a program vede perfektně. Doporučuji všem, kteří chtějí spojit seberozvoj s rozšířením vlastní praxe práce s klienty.

Josef Šorm, channeler, spisovatelský kouč, deep coach

www.josefsorm.com 


Fascinuje mě nahlížet sama do sebe a pracovat na sobě. Každý na tento svět přijdeme s dary a talenty, které nám mohou umožnit žít a tvořit v radosti. A získávat tak nejen finanční hojnost prací, která nás bude naplňovat a kde nebudeme vydávat všechnu svou životní energii. Já jsem se rozhodla, že pravé to chci, dát prostor svým darům, žít své posláni. Ale jak na to? Informací a přístupů je mnoho a člověk se v tom snadno zamotá, zejména, když naciťuje ostatní někdy více než sebe.

Proto jsem si přála průvodce a ona přišla - Simona Šormová, moje akášická průvodkyně. Se svým uceleným systémem postupů mě provedla mými dary duše a talenty. Pomohla mi zvědomit, co jsem již dávno věděla a poskládat to do uceleného systému. Díky svým letitým zkušenostem mi dala cenné rady do života, jak dary v lehkosti integrovat. Velmi si vážím toho, že mi dala prostor se ke všemu vyjádřit. Měla jsem pocit, že mluvím s letitou kamarádkou, která mi svým přátelským přístupem pomáhá můj život nasměrovat tím správným směrem. Simonka mi zvědomila také bloky z minulých životů a dala mi nástroje na čištění. Nejprve se musím vše staré vyčistit, abych mohla svůj život naplnit tím novým. Od té doby se mi jako zázrakem začalo vše skládat. Konečně vím, kam kráčím, kde je můj směr. Našla jsem si kurzy, které chci absolvovat a směr, kterým chci naplnit svůj život. Tyto záměry jsou tak silné a plány jsou již dané, věřím v jejich naplnění. Jsem Simonce velmi vděčná za pomoc a moc její služby doporučuji. Byla to pro jedna z nejlepších životních investic do sebe 😊

Přeji krásné dny

Lucka, 25.5.2022


Paní Zdena, která přestala s kouřením, když zjistila, jaké jsou její dary.

Jarmila K.

Vzhľadom na dobu, v ktorej sa nachádzame od marca 2020, som pociťovala, že v podstate už nemám prečo plánovať niečo do budúcnosti alebo sa snažiť o nejakú zmenu v pracovnom alebo osobnom živote. Bola som síce spokojná s tým, čo mám, no zároveň som cítila stagnáciu ospravedlňovanú vonkajšími okolnosťami. Bolo mi však jasné, že táto stagnácia určite nie je dobrá a potrebujem nájsť určité nasmerovanie k tomu, aby som sa mohla ďalej rozvíjať a pociťovať väčšiu radosť zo života, aj napriek vonkajším okolnostiam, ktoré pôsobili na mňa utlmujúco. Preto som sa rozhodla pre čítanie z Akášických záznamov o daroch mojej duše a mojich sprievodcoch. Som veľmi rada, že som tento krok urobila. Získala som informácie, o ktorých som vôbec netušila a ktoré ma veľmi povzbudili. Môj život ide ďalej a dalo by sa povedať, že z vonkajšieho pohľadu pokračuje rovnakým spôsobom, keďže od čítania prešiel len necelý mesiac. No vnútorný pocit je iný a ten mi dáva každý deň silu hľadať nové možnosti a robiť kroky k potrebnej zmene. Simonku naozaj odporúčam ako dobrú a citlivú sprievodkyňu, ktorá vnesie viac svetla na vašu cestu. Ďakujem, Simonka :)


Štěpánka V.

Čtení od Simči mi velmi pomohlo. Asi nejdůležitější pro mě bylo, že je opravdu přesné a díky tomu jsem dokázala zjistit, co konkrétně mi brání žít můj potenciál na 100%. Zároveň odhalí karmické dohody a sliby, které je potřeba odstranit. A v neposlední řadě ukáže zranění v energetické rovině. To všechno jsem se dozvěděla z jednoho čtení a protože mám za sebou už různé druhy terapií a mnoho jiné práce, došlo mi, že bez tohoto čtení by mi trvalo mnohem déle, než bych na všechny tyto věci přišla. Nejlepší je, že jsem k tomu dostala podrobný návod, jak všechno napravit a uzdravit velmi snadným způsobem.

Jsem naprosto spokojená, ještě nic z toho, co jsem kdy absolvovala nebylo takto komplexní a přesné. Vřele doporučuji všem, kdo mají chuť na sobě pracovat, protože toto čtení opravdu usnadní hledání.


Martina R.

A co mi čtení dalo?

Bylo pro mě asi nejdůležitější slyšet o svých darech, protože jsem si málo věřila a vůbec mi nedocházelo, že co vnímám jako slabost je vlastně mojí předností. Čtení mi pomohlo se víc pochopit a i pochopit to, co se mi dělo. Nyní víc vnímám svoji sebejistotu a začínám si stát za svými nározy - dřív jsem na sebe zapomínala. Mám takový pocit vnitřní jistoty a pochopení mé potřeby mít ve věcech jasno a pořádek. 


Linda Malenovská 

Simča má schopnost hlubokého vnímání věcí, které spousta z nás zatím nedohlédne. Simča je moje kamarádka i kolegyně a tak jsem si u ní s plnou důvěrou nechala udělat Čtení duše. Chvílemi jsem tedy zírala, jestli to, co mi říká, myslí fakt vážně. )) Jenže pak vám to dojde. Vy to celou dobu cítíte uvnitř a VÍTE, že je to pravda. Musela jsem si také u některých informací konečně přiznat, že takové schopnosti a talenty skutečně mám. Čtení mě velice ukotvilo v tom, co vnitřně cítím nebo tuším, ale nemám to pojmenované nebo se tomu ze strachu vnitřně bráním. Simča mi vysvětlila i konkrétně JAK se moje duše chce prakticky projevovat. Jakým způsobem mám pracovat a ono to hned zafungovalo. Napsala jsem články, které měly obrovský ohlas a přivedly mi vlnu nových klientů. Simča mi také dala po čtení praktické písemné shrnutí s návrhy, jak v sobě vše ještě ukotvovat po celý měsíc, což bylo velice užitečné. Díky Simče jsem v klidu zvedla ceny za služby, což jsem odkládala a hojnost začala viditelně proudit. Děkuji za tvůj dar, Simčo!