Hvězdy jsou v nás

01.01.2022

Blížíme se vědomí těch nejúžasnějších mistrů. Začínáme celým srdcem rozumět tomu, co říkal Ježíš, Budha, Ramana Maharishi, Rumi, Tereza z Avily, Gangaji, Papaji, Bruno Groning, Maharajiji a mnozí další. Byli avatary a my ostatní jsme dlouho "jen" snili o tom, o čem oni mluvili. 

Trvalo dlouho, než jsme to pochopili srdcem. TEĎ to začínáme žít. Jejich učení, léčení a vědomí se stává naší realitou. Začínáme rozumět, co to znamená, že VŠE JE UVNITŘ NÁS. 

Začínáme žít a jednat z našich "vnitřků" - z našich darů, ať jsou to dary osobní či rodové. Začínáme chápat, že hojnost není venku, ale uvnitř. Není třeba se s tím stresovat, pokud to máme zatím nastavené jinak. Je v pořádku se nejprve dosytit externě a pak najednou už není potřeba dalšího. 

PROTO ať jsou jakékoliv energetické - astrologické předpovědi, jsou zde k tomu, aby nám pomohly projít zkouškami a výzvami. Nejsou tady od toho, abychom se hroutili. Ale ani abychom se na ně upínali, že nás zachrání. 

VŽDY zde budou nějaké osobní nebo kolektivní VÝZVY. My tím dalším rokem můžeme procházet již jinak - ze SOULADU. Soulad duše, srdce, kdy se s vděčností a pokorou díváme na všechny výzvy a překážky a dovolujeme si je zpracovat jako možnost poskočit zase dále v naší vlastní a kolektivní EVOLUCI. 

Stoupáme ke hvězdám a poznáváme, že hvězdy jsou v nás.

Krásný Nový rok.