DARY DUŠE 

Proč bychom měli znát své dary

Dary duše jsou naším potenciálem, který se chce projevit v běžném životě. V mediraci často slýcháme tichý hlásek našeho vyššího JA', který říká: " Hojnost je již v Tobě." To ale znamená porozumět tomu, kdo jsme na úrovni duše a začít dle toho konat. Poznáním toho, kdo jsme, nám přináší soulad, zdraví a více energie.  Podpoří naše sebevědomí. Přestaneme bojovat s některými věcmi, které jsou pro nás přínosné, ale společnost je hodnotí jako v nepořádku. Váš vnitřní pocit, že je s námi něco špatně, postupně zmizí.

Veškerá sezení jsou též terapeutická. I proto si Vaše duše vybrala nasměřovat na tyto stránky.


Pro koho lze číst

Lze číst pro dospělé i děti.


Kde se získají informace?

V Akáše. Akáša je éterická knihovna, která obsahuje naše záznamy o tom, kdo jsme na úrovni duše, což zahrnuje informace o našem původu, darech - potenciálu duše včetně toho, kde a jak moc se od něho odchylujeme, což pak v reálném životě vypadá jako např. problémy se zdravím, vztazích, penězích, atd. Znamená to, že pak nejsme těmi tvůrci, kterými si podle ostatních máme nestále říkat, že jsme. Většina z nás to tak ale necítí. Neví, proč to tak, ale ta mantra neladí s vnitřním nastavením. Je to jednoduše kvůli tomu, že nevíme, kdo jsme. Tudíž ani nevíme, s čím máme být v souladu a jaké jsou osobní pasti. Proto často neumíme tvořit a nejsme tvůrci našeho života.


Jak probíhá čtení

V momentě, kdy uhradíte platbu, duše rozběhne procesy léčení směrem k záměru, který jste udali v osobním dotazníku. 
Nikdy čtení neproběhne písemně. V osobním rozhovoru se skrývá velká léčivá síla, kterou ctím a také ji podporují dary mé duše.

Čtení probíhá tak, že si domluvíme online schůzku a zde Vám budu prezentovat všechny informace, které jsem zjistila. Ke čtení potřebuji Vaše osobní informace, které jsou uvedené v objednávce. Objednávka je platná až po uhrazení faktury.

Délka čtení záleží na typu čtení, které si vyberete. Všechny informace načítám dopředu na naší online schůzce Vám již pak prezentuji to, co jsem zjistila. Vzhledem k tomu, že jsem také terapeutka, společně zjišťujeme, co můžete udělat, abyste určité bloky zvládly zneutralizovat při nejbližší možné příležitosti.

Vaše duše možná bude chtít již leccos během sezení pustit a tak sezení vnímejte i jako terapii.

Online schůzka probíhá na www.whereby.com. Odkaz dostanete před naší schůzkou. 

DRUHY ČTENÍ


SUPER ZÁKLAD

Zde se dozvíte úplně vše, co o Vás umím zjistit včetně toho, jak duše manifestuje v hmotném světě a jak jste na tom s osobní energií. Jaké vzorce máte aktivní směrem k partnerovi či rodičům.

Jednoduše načtu vše, co sama o sobě chci vědět a umožňuje snazší navigaci v životě.

Do čtení zapojuji také kvantový Human design.

Čtení předchází také telefonický rozhovor, kdy se domluvíme, jaká čtení provedeme dle toho, co zrovna řešíte a jaký je Váš záměr. Během tohoto rozhovoru většinou proběhne mini proces a klient si pak srovná myšlenky a ukotví se jasně v tom, co chce v sezení zjistit.
PARTNERSKÉ ČTENÍ

Vhled do vztahu s partnerem. Načítá se z pohledu zadávajícího.

Délka - 60 - 90 min
Mám zájem o zaslání novinek