DARY DUŠE a čištění karmických bloků

Proč bychom měli znát své dary

Dary duše jsou naším potenciálem, který se chce projevit v běžném životě. V mediraci často slýcháme tichý hlásek našeho vyššího JA', který říká: " Hojnost je již v Tobě." To ale znamená porozumět tomu, kdo jsme na úrovni duše a začít dle toho konat. Poznáním toho, kdo jsme, nám přináší soulad, zdraví a více energie.  Podpoří naše sebevědomí. Přestaneme bojovat s některými věcmi, které jsou pro nás přínosné, ale společnost je hodnotí jako v nepořádku. Váš vnitřní pocit, že je s námi něco špatně, postupně zmizí.


Pro koho lze číst

Lze číst pro dospělé i děti.


Kde se získají informace?

V Akáše. Akáša je éterická knihovna, která obsahuje naše záznamy o tom, kdo jsme na úrovni duše, což zahrnuje informace o našem původu, darech - potenciálu duše včetně toho, kde a jak moc se od něho odchylujeme, což pak v reálném životě vypadá jako např. problémy se zdravím, vztazích, penězích, atd. Znamená to, že pak nejsme těmi tvůrci, kterými si podle ostatních máme nestále říkat, že jsme. Většina z nás to tak ale necítí. Neví, proč to tak, ale ta mantra neladí s vnitřním nastavením. Je to jednoduše kvůli tomu, že nevíme, kdo jsme. Tudíž ani nevíme, s čím máme být v souladu a jaké jsou osobní pasti. Proto často neumíme tvořit a nejsme tvůrci našeho života.


Jak probíhá čtení

Čtení probíhá tak, že si domluvíme online schůzku a zde Vám budu prezentovat všechny informace, které jsem zjistila. Ke čtení potřebuji Vaše osobní informace, které jsou uvedené v objednávce. Objednávka je platná až po uhrazení faktury.

Délka čtení záleží na typu. Všechny informace načítám dopředu na naší online schůzce Vám již pak prezentuji to, co jsem zjistila. Vzhledem k tomu, že jsem také terapeutka, společně zjišťujeme, co můžete udělat, abyste určité bloky zvládly zneutralizovt při nejbližší možné příležitosti.

Online schůzka probíhá na www.whereby.com. Odkaz dostanete před naší schůzkou.

DRUHY ČTENÍ

ZÁKLADNÍ ČTENÍ

V základním čtením zjišťujeme:

1. jaké jsou dary vaší duše

2. karmické bloky, které si táhneme z inkarnace do inkarnace. Díky jejich identifikaci víme, na co se zaměřit, abychom se přiblížili více svým darům a opravdu začali manifestovat a stali se tvůrcem svého života

Součástí čtení je také čištění, které probíhá po čtení.

Dary je možno načítat též pro děti.

Délka prezentace je 60 - 70 min.

Sezení se nahrává.

Cena: 2890 kč

Objednávejte ZDE


SUPER ZÁKLAD

Zde se dozvíte úplně vše, co o Vás umím zjistit. 

Čtení předchází také telefonický rozhovor, kdy se domluvíme, jaká čtení provedeme dle toho, co zrovna řešíte a jaký je Váš záměr. Tento rozhovor většinou klientům pomůže si srovnat myšlenky a ukotvit se jasně v tom, co chtějí.

Délka čtení je 3 hod

Sezení se nahrává.

Součástí je čištění.

Cena: 5500 Kč

Objednávejte ZDEPARTNERSKÉ ČTENÍ

Vhled do vztahu s partnerem. Načítá se z pohledu zadávajícího.

Délka - 60 - 90 min

Cena: 2890 kč

Objednávejte ZDE


CHANNELINGový KOUČING

Vy se ptáte a já komunikuji s vašimi průvodci, kteří dávají doporučení na zvládnutí vaší situace.

Objednávejte

Mám zájem o zaslání novinek